Świat, w którym żyjemy, wymaga od nas tego, abyśmy przywiązywali znacznie większą wagę do stanu środowiska. To ważne, aby w jak największym stopniu ograniczyć wyrzucanie, a tym samym marnowanie jedzenia. Jednak by tak mogło się stać, bardzo ważne są nasze codzienne decyzje zakupowe oraz to, w jaki sposób przechowujemy żywność. Wszystkie wymienione wyżej cechy sprawiają, że chcemy posiadać taki sprzęt, który będzie dopasowany do naszych potrzeb oraz zadba o jakość produktów. Co więcej, wybierając lodówkę, szukamy takiego modelu, który będzie nie tylko funkcjonalny, ale również dopasowany do wystroju naszej kuchni. Przykładem są chociażby lodówki do zabudowy. Dowiedz się, czy lodówka do zabudowy Samsung może okazać się nie tylko praktyczna, ale i energooszczędna.

Lodówki do zabudowy – dla kogo będą odpowiednie?

W trakcie remontu mieszkania lub budowy nowego domu chcemy, aby wszystkie pomieszczenia były nie tylko urządzone w sposób stylowy, ale jednocześnie stały się funkcjonalne. Każdy z nas posiada także inną wizję swojej kuchni. Stąd dla jednych kluczowa będzie jak największa ilość wolnej przestrzeni, w której można umieścić duże wolnostojące sprzęty. Dla innych ważniejsze okazuje się utrzymanie wszystkiego w harmonii i określonym stylu, stąd chętnie decydują się na lodówki do zabudowy.

Lodówka pod zabudowę to często wybierane rozwiązanie przez osoby, które posiadają mniejszą kuchnię. W takiej sytuacji umieszczenie tam dużej i wolnostojącej lodówki byłoby utrudnione. Przy wyborze lodówki do zabudowy warto również upewnić się, czy wybieramy energooszczędne urządzenie. W jaki sposób możemy to sprawdzić?

Lodówka do zabudowy No Frost – czy jest energooszczędna?

Szukasz energooszczędnej lodówki? W takim razie lodówka do zabudowy No Frost to dobry wybór dla Ciebie. Jest to sprzęt, który z pewnością będzie odpowiadał różnym potrzebom wielu użytkowników. Warto wiedzieć, że lodówki Samsung nie bez powodu stały się najczęściej kupowanymi na rynku*, co tylko potwierdza ich popularność i zaufanie klientów do marki.

Lodówka do zabudowy Samsung No Frost to energooszczędny sprzęt, który jest w stanie obniżyć zużycie energii elektrycznej. W jaki sposób? Marka Samsung w swojej ofercie posiada lodówki do zabudowy, które posiadają moduł Wi-Fi (SmartThings Energy). Posiadając aplikację SmartThings jesteśmy w stanie w prosty i wydajny sposób zarządzać pracą swoich inteligentnych urządzeń. Dla przykładu, wykorzystując tryb AI Energy Mode, lodówka do zabudowy No Frost jest w stanie zoptymalizować swoją pracę w taki sposób, by zużywać nawet do 15%** mniej energii. Widzisz? Oszczędzanie energii elektrycznej może być naprawdę proste!

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

* W segmencie lodówek; na podstawie raportów międzynarodowej firmy badawczej dotyczących sprzedaży detalicznej lodówek w Polsce w okresie 01.2007-03.2023 r. oraz badania Kantar Polska z 27.11.2020 r. przeprowadzonego na zlecenie Samsung

* Wyniki testu są oparte na porównaniu zużycia energii przez urządzenie przy użyciu trybu AI Energy i bez korzystania z trybu AI Energy; uruchamianego przez aplikację SmartThings. Wyniki mogą się różnić w zależności od warunków i sposobów użytkowania. Dotyczy wybranych urządzeń. ** Aplikacja SmartThings jest dostępna na urządzeniach z systemem Android (wersja 8.0 lub wyższa) i iOS (wersja 13 lub wyższa). Wymagane połączenie Wi-Fi i posiadanie Samsung Account.