Szukając idealnego oświetlenia do naszych wnętrz, nie musimy wcale rozglądać się za drogimi zagranicznymi markami. Krajowe produkty niczym nie ustępują tym z wyższej półki. Wystarczy spojrzeć na wyroby Nowodvorski Eye, by się przekonać, że tak właśnie jest. Na co warto zwrócić uwagę podczas ich wyboru?

Oświetlenie do każdego wnętrza

Marka Nowodvorski już od wielu idealnie trafia w potrzeby swoich odbiorców, zarówno jeśli chodzi o firmy jak i prywatną klientelę. W ofercie można znaleźć produkty o nowoczesnych kształtach jak i te o uniwersalnym wzornictwie. Szczególnie ciekawie prezentują się lampy Nowodvorski, dopasowane do wnętrz charakteryzujących się konkretnym stylem. Producent cały czas stara się nadążać za trendami, które pojawiają się w świecie oświetleń. Obecnie dużą popularnością cieszą się nowoczesne lampy powstałe w wyniku połączenia stalowych prętów. Tego typu produkty świetnie się sprawdzą w stylu loftowym i nowoczesnym.

Wybór dostosowany do potrzeb

Kolekcja Nowodvorski Eye składa się z charakterystycznych lamp wiszących, które służą do montowania sufitowego. Na ścianę można wybrać produkty z ruchomymi oprawkami, dzięki czemu można je swobodnie regulować. Uzyskamy wówczas oświetlenie punktowe, skierowane w miejsca, którym chcemy nadać szczególne znaczenie. Jeśli chodzi o lampy Nowodvorski znajdziemy tu modne oświetlenie do biur, domów, a także lokalów użyteczności publicznej. W kolekcji oświetleniowej tego producenta można też znaleźć minimalistyczne lampy, które będą się doskonale komponować z nowoczesnymi aranżacjami. Zazwyczaj produkty te posiadają jednolite zabarwienie. Niemniej możemy wybrać między oświetleniem jednopunktowym lub takim, które posiada więcej źródeł światła

Wersje sufitowe i kinkiety

W kolekcji lamp marka Nowodvorski Eye posiada wiele ciekawych wersji oświetlenia sufitowego. W ich skład wchodzą między innymi lampy o zwijających spotach, posiadających energooszczędne źródła światła. Najczęściej są to żarówki LED, które praktycznie się nie nagrzewają. Poza tym odznaczają się dużą ergonomią, są trwalsze i bardziej ekonomiczne od popularnych świetlówek. Przy tego rodzaju produktach mamy możliwość wyboru różnych wersji kolorystycznych. We wnętrzach minimalistycznych z pewnością sprawdzą się produkty białe lub czarne. Możemy też wybrać lampy szare, w kolorze mosiądzu i wiele innych. Jeśli chodzi o powierzchnie ścienne, to warto pomyśleć o kinkietach, wyposażonych w ruchome wysięgniki. Umożliwiają one łatwe sterowanie źródłem światła. Tutaj także mamy spory wybór kolorystyczny, dlatego łatwo będzie je dopasować do ogólnego wystroju wnętrza.