Przed Tobą aranżacja sypialni?

A może chcesz po prostu odświeżyć wnętrze i nadasz mu nowego charakteru? Poniżej przedstawiamy trzy ciekawe style, które warto wykorzystać w swoim domu.

Styl skandynawski – prostota i natura

Skandynawski styl to przede wszystkim prostota i funkcjonalność. Wnętrza urządzone w tym stylu są przestronne i raczej stonowane kolorystycznie.

Najważniejsze jest tutaj to, aby czuć się w nich swobodnie i naturalnie. W tym stylu świetnie sprawdzą się meble wykonane z naturalnych materiałów, takich jak drewno czy bambus. Dodatki powinny być stonowane. W takiej sypialni postaw na wygodne, drewniane łóżko, które będzie się prezentowało estetycznie i funkcjonalnie, a obok niego umieść szafkę nocną wykonaną z tego samego materiału.

Styl Hampton – elegancja i klasyka

Styl Hampton to przede wszystkim elegancja i klasyka. Wnętrza urządzone w tym stylu mają przeważnie jasną, stonowaną kolorystykę. Dominują w nich meble wykonane z drewna, a także tapicerowane. Często można tu spotkać piękne, ozdobne dodatki, takie jak zegary czy kryształowe żyrandole.

W takiej sypialni postaw na łóżko ze starannie dobraną tapicerką, a obok niego umieść szafkę nocną ze stolikiem lampką. Dodatki takie jak kryształowy żyrandol czy ozdobny zegar sprawią, że wnętrze będzie prezentowało się elegancko i klasycznie.

Więcej o stylu Hampton przeczytasz pod tym linkiem: https://www.arrange.pl/sypialnia-w-stylu-hampton-dlaczego-warto-ja-miec/.

Styl minimalistyczny – mniej znaczy więcej

Minimalizm to coraz częściej wybierany styl w aranżacji wnętrz. Sypialnie urządzone w tym stylu są przede wszystkim prosto i funkcjonalnie urządzone. Najważniejsze jest tutaj to, aby dobrać meble i dodatki w taki sposób, aby nie przytłaczały wnętrza.

W takiej sypialni postaw na łóżko o prostym kształcie, a obok niego umieść szafkę nocną wykonaną z jednego materiału. Dodatki powinny być stonowane i przede wszystkim praktyczne. W takiej sypialni świetnie sprawdzą się dodatki wykonane z naturalnych materiałów.